Wesele międzynarodowe

Wesele międzynarodowe

Wyprawienie wesela międzynarodowego to nielada wyzwanie! Mnogość spraw związanych z organizacją standardowego przyjęcia może przyprawić o zawrót głowy a co dopiero gdy chodzi o wesele, na którym mają się bawić goście z różnych państw, o różnej kulturze i mówiących w obcych dla siebie nawzajem językach!

Najwięcej trudności może nastręczyć zabawa weselna. Państwu Młodym zależy na tym by każdy się dobrze czuł i świetnie bawił – tylko jak to zrobić w międzynarodowym środowisku gości?

3 czynniki

Są trzy czynniki gwarantujące powodzenie:

1)     Zespół muzyczny – co najmniej polsko i angielskojęzyczny mający w repertuarze piosenki zagraniczne

2)     wodzirej – z doświadczeniem w obsłudze wesel międzynarodowych, znający uniwersalne zabawy oraz język angielski

3)     fotobudka – popularny automat fotograficzny

O pierwszych dwóch elementach można przeczytać w wielu miejscach dlatego skupimy się na trzecim ogniwie.

Fotobudka na weselu międzynarodowym

Dobra zabawa nie zna barier językowych ani metrycznych. Zabawa z fotobudką zakłada wykorzystanie śmiesznych gadżetów i przebrań oraz stosunkowo krótki czas pomiędzy kolejnymi ujęciami. To zapewnia 100% rozluźnienie i stwarza śmieszne sytuacje co pozwala się gościom zbliżyć. Idealnym dopełnieniem zabawy jest uczestnictwo animatora posługującego się co najmniej językiem angielskim zachęcającego do zabawy oraz wyjaśniającego działanie automatu. Zaangażowanie w zabawę robienia zdjęć niesamowicie integruje gości czego potwierdzeniem są śmieszne, pamiątkowe wydruki.

Dlaczego CAMERAlnie

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze wesel międzynarodowych. Nasz zespół włada 4 językami obcymi dzięki czemu mamy już na swoim koncie kilkanaście wesel międzynarodowych. Ponadto oferujemy nieograniczoną ilość wydruków co jest szczególnie istotne w przypadku gdy goście pochodzą z naprawdę odległych stron – eliminuje to problem ze skanowaniem, przesyłaniem i dzieleniem się pamiątkowymi zdjęciami.

Wniosek jest prosty – wystarczy zapewnić swoim gościom uniwersalne zabawy z przynajmniej angielskojęzyczną obsługą by zagwarantować im moc świetnej rozrywki i pamiątkę na lata.

Poznań 600 912 769             Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci