Urodziny i Dzieci

Urodziny, imprezy dziecięce i jubileusze

Każda z tym uroczystości to szczególne wydarzenie. Takie wydarzenia warto uwieczniać by mieć pamiątkę na lata.

Zamów fotobudkę na jedną z poniższych imprez i ciesz się wspaniałą zabawą! (W przypadku nieznajomości tematu fotobudki zapraszamy do odwiedzenia strony z pytaniami oraz przeczytania artykuły o fotobudce).


Urodziny

1h za 299zł

 

Jeśli marzyłeś kiedykolwiek o wystrzałowej imprezie urodzinowej albo chciałbyś taką zorganizować dla swojego przyjaciela, koleżanki lub dziecka to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wybierz fotobudkę i zaskocz wszystkich gości! Będą zachwyceni mogąc sobie zrobić śmieszne zdjęcia z jubilatem.

Zamów fotobudkę na 18tkę syna, 70-te urodziny babci lub 4te urodziny swoich bliźniaków a my postaramy się dopasować do charakteru przyjęcia.

 

Imprezy okolicznościowe

1h za 299zł

Fotobudka to także doskonały dodatek na rodzinne okoliczności – chrzciny, komunie, rocznice czy parapetówki. W prosty sposób możecie dostarczyć swoim gościom mnóstwo dobrej zabawy.

Zawsze typ gadżetów, strój animatora jak i tła staramy się dopasować do charakteru uroczystości. Mamy także w zanadżu cały szereg dodatkowych atrakcji i usług.

Dla najmłodszych

2h za 499zł

 

Fotobudka to wspaniała atrakcja na imprezy przygotowywane dla najmłodszych. Organizując urodziny dziecka, zabawę szkolną lub bal przebierańców pamiętaj o fotobudce!

Da ona Waszym pociechom mnóstwo radości i zabawy a pamiątka zostanie na całe życie! Posiadamy specjalne podesty dla dzieci oraz gadżety dostosowane do wieku. Ponadto dla najmłodszych zapewniamy dodatkowe atrakcje: zdjęcia z gadżetami, malowanie twarzy, internetową galerię ze zdjęciami i wiele innych.

Jesteśmy elastyczni

Istnieje oczywiście możliwość negocjowania ceny i czasu wynajmu fotobudki oraz kwestii dojazdu. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii w celu zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami :)

Poznań 600 912 769             Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci