Atrakcja w sam raz na tematyczną imprezę

Fotobudka Poznań

W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się imprezy tematyczne, organizowane nie tylko w czasie Sylwestra i karnawału, ale np. w ramach świętowania urodzin czy imprez integracyjnych. Miłą pamiątką po imprezce w odlotowych przebraniach będzie sesja wykonana za pośrednictwem naszej fotobudki. Specjalnie dobrane gadżety będą idealnie pasować do motywu przewodniego uroczystości, zaś profesjonalny animator dołoży wszelkich starań, by pomóc Waszym gościom w zapamiętaniu szalonych chwil spędzonych na tematycznej zabawie. ,,Fotobudka Poznań” to dwa magiczne słowa, które sprawią, że Wasza impreza będzie niezapomnianym wrażeniem a zrobione na niej zdjęcia ciekawą pamiątką na długie lata.

Jak można wykorzystać możliwości fotobudki?

  • Fotobudka Poznań, Fotobudka Warszawa lub fotobudka w każdym innym zakątku Polski to oryginalny pomysł na uwiecznienie niezapomnianych przeżyć, jakie zwykle towarzyszą imprezom tematycznym. Zdjęcia z fotobudki będą doskonałym prezentem dla najmłodszych np. z okazji urodzin. Pstrykanie zdjęć w fotokabinie ze śmiesznymi gadżetami to doskonały sposób na zabawę i integrację dziecka z rodzicami lub opiekunami.
  • Dzięki fotobudce Poznań przełamiecie schematy w swoim życiu i pokażecie, że cenicie sobie kreatywne sposoby spędzania wolnego czasu. Każda impreza tematyczna to dobry pretekst do sprawdzenia swoich sił w projektowaniu niebanalnych fotek. Czy może być coś bardziej inspirującego do twórczego działania niż tworzenie spersonalizowanych treści, grafik i komunikatów na ekranie fotobudki?
  • Niekiedy imprezy tematyczne to wydarzenia towarzyszące różnego rodzaju przedsięwzięciom marketingowym. Fotobudka Poznań pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym – klienci Waszej firmy mogą zrobić sobie śmieszne zdjęcia za pomocą naszego urządzenia, które można zastąpić dowolnie wybraną przez Państwa grafiką oraz treścią (tzw. branding całościowy).
  • Nawet najbardziej oryginalne imprezy tematyczne mogą wraz z upływającym czasem stać się nużące dla gości. Co zrobić, by Państwa córeczka mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka, a synek niczym jeden z bohaterów Star Wars? Jak przenieść się szybko w lata 20te? Odpowiedź na te wszystkie pytania jest tylko jedna – wszystkie Wasze pomysły na zdjęcia z imprez tematycznych rozwiązuje Fotobudka Poznań.
  • Korzystanie z wielu funkcji Fotobudki Poznań jest naprawdę proste i stwarza mnóstwo okazji do wykorzystania zabawnych gadżetów jako rekwizytów do zdjęć. Jeśli wymyślanie atrakcji dla gości nie jest Waszą mocną stroną, albo pragniecie to zadanie powierzyć profesjonalistom, skorzystajcie z pomocy naszego animatora. Przez cały czas wynajmu fotokabiny do Państwa dyspozycji będzie asystent w dopasowanym do okazji stroju, który pokaże, jak zrobić użytek ze wszystkich opcji kreatywnej fotobudki. 
  • Fotobudka Poznań wydaje się Wam ciekawa, ale chcielibyście w jakiś niestandardowy sposób wykorzystać ją podczas swojej imprezy? U nas każdy klient traktowany jest indywidualnie. Postaramy się zrobić wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania wobec mobilnych usług fotograficznych. Niech nasza zabawna fotobudka stanie się synonimem właśnie Waszej tematycznej imprezy. 

Poznań 600 912 769             Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci