Kreatywny prezent dla młodej pary

Prezent na wesele

Niezależnie od stopnia pokrewieństwa z parą młodą, każdy z gości weselnych pragnie podarować jej w dniu ślubu coś wyjątkowego. Jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na prezent i atrakcji na wesele, które zrobią wrażenie na nowożeńcach i sprawią przyjemną niespodziankę również weselnikom, zdecydujcie się wynająć na tę okazję oryginalną fotobudkę. Taki podarek będzie świadczył o tym, że zależy Wam na zadowoleniu Pana i Panny młodej, a przy tym macie smykałkę do robienia prezentów nie tylko zabawnych, ale też praktycznych.

Czy jest lepsza pamiątka z weselnej imprezy niż śmieszne zdjęcia upamiętniające najpiękniejsze chwile tuż po ślubie? Warto zainwestować w tego rodzaju upominek na specjalne zamówienie!

Jak wybrać idealny prezent dla państwa młodych?

 • Uroczystości ślubne i weselne wykazują silny związek z tradycją oraz wieloma zwyczajami czy przesądami. Trudno spamiętać je wszystkie i kupić coś takiego, co nie będzie dla młodej pary złą wróżbą i przysłowiowym ,,nietrafionym prezentem”. Zamiast sztampowego serwisu obiadowego lub mało eleganckiej koperty z drobną kwotą pieniędzy, wybierzmy atrakcje na wesele w postaci fotobudki. Czy wiecie, że można zamówić ją poprzez internetowy formularz i cieszyć się z niej na terenie całej Polski?
 • Jeśli pragniecie ustrzec się przed niezręczną gafą w postaci mało wyszukanego prezentu ślubnego, wybierzcie coś, co samo w sobie będzie stanowiło atrakcje na wesele, zaś młodej parze dostarczy ogromną dawkę śmiechu i radości w tak wyjątkowym dla niej dniu. Oferujemy wynajem fotobudki specjalnie na zamówienie - nie ma lepszej atrakcji na wesele niż mobilny punkt foto ze stałą asystą i pełną obsługą techniczną.
 • Na ślubnym kobiercu stają najczęściej ludzie młodzi, którzy lubią kreatywne rozwiązania i szaloną zabawę uwiecznianą za pomocą sesji foto. Okazuje się, że pomysłowość w zakresie usług fotograficznych może łączyć się również  z profesjonalizmem i pełną kastomizacją działania. Wszystkim rodzicom, którzy chcieliby mieć piękne i oryginalne zdjęcia ze ślubu swoich dzieci, polecamy właśnie takie rozwiązanie.
 • Jednym z najczęstszych błędów, jakie popełniamy podczas zakupu prezentu ślubnego jest nieznajomość potrzeb i gustów młodej pary. Aby się ich ustrzec, trzeba wybrać coś uniwersalnego, co zadowoli nawet najbardziej wymagających nowożeńców. Wybierzcie więc fotobudkę z przyjazną obsługą i mnóstwem gadżetów a problem związany z wyborem ślubnego prezentu będziecie mieć ,,z głowy”! 
 • Pamiętajmy, że z organizacją ślubu i wesela wiąże się wiele wydatków, zazwyczaj bardzo obciążających dla budżetu młodej pary. Profesjonalnie wykonane zdjęcia z zabawnej fotobudki świetnie rozwiązują kwestię związaną z wyborem fotografa na wesele. Młodzi będą mieć nie tylko pamiątkę na długie lata, ale także oryginalne atrakcje na wesele, które na zawsze miło zapiszą się w ich pamięci.

Co oferuje fotobudka na wesele?

 • nielimitowaną ilość zdjęć i wydruków
 • mnóstwo gadżetów
 • stałą asystę animatora
 • różne tła
 • pełną personalizację podpisów pod zdjęciami i ramek
 • księgę gości
 • zdjęcia na pendrive i w galerii online

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem ile taka fotobudka może kosztować oraz jak się przygotować do zabawy z fotobudką.

Poznań 600 912 769             Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci