Fotki z imprez inne niż dotąd

Fotobudka Warszawa

W dzisiejszych czasach wielu z nas chętnie zamieszcza swoje zdjęcia w serwisach społecznościowych i w ten sposób dzieli się z rodziną, przyjaciółmi oraz znajomymi najpiękniejszymi chwilami w swoim życiu. Jeśli znudziły Wam się nudne zdjęcia zamówione u zwykłego fotografa i macie dość amatorskiej zabawy z robieniem tysiąca fotek ze swojej imprezy, zdecydujcie się na świetną zabawę z Fotobudką Warszawa. Zdjęcia robione w ten sposób zaskoczą oryginalnością nawet koneserów fotoreportaży a przy tym są idealne do publikacji na Facebooku i innych portali społecznościowych, z których na co dzień macie zwyczaj korzystać.

Dlaczego warto zamówić sobie sesje z fotobudki?

  • Fotobudka Warszawa stanowi sama w sobie ciekawą atrakcję, która umili czas imprezy wszystkim gościom i to niezależnie od wieku, czy zainteresowań. Możemy zamówić ją sobie na terenie całej Polski i ozdobić wybraną przez siebie grafiką oraz treścią. 
  • Wiele osób organizujących naprawdę duże imprezy - takie jak rodzinne uroczystości lub różnego rodzaju festiwale, narzeka na trudności związane z wydrukiem i dystrybucją zdjęć wśród tak wielu gości. Rozwiązaniem tego powszechnego problemu będzie wynajem Fotobudki Warszawa. Natychmiast po zrobieniu zdjęć można je wydrukować i to bez ograniczeń, tak więc każdy uczestnik Waszej imprezy będzie mógł cieszyć się oryginalnymi fotkami. Co więcej po zakończeniu pracy fotobudki organizatorzy eventu otrzymują od animatora pendrive ze wszystkimi zdjęciami. 
  • Fotobudka Warszawa to również świetna propozycja dla tych, którzy nie mają dużo czasu i chętnie załatwiają wiele codziennych spraw za pośrednictwem internetu. Aby zamówić fotobudkę na swoją uroczystość wystarczy wypełnić i przesłać prosty formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Dużym udogodnieniem będzie także i to, że wykonane w fotobudce zdjęcia są potem zamieszczane na naszym portalu i udostępniane miłym klientom po wpisaniu specjalnego hasła dostępu. 
  • Jeśli Wasi znajomi lubią śmieszne animacje i są szczególnymi miłośnikami krótkich filmików, przygotujcie dla nich specjalną niespodziankę – prosto z naszej Fotobudki Warszawa. Na Wasze zamówienie ze wszystkich zrobionych zdjęć przygotowujemy ruchome mini filmy w postaci GIFów. To bardzo zabawna i oryginalna pamiątka, która świetnie nadaje się na prezent dla rodziny, przyjaciół i znajomych – nawet tych, którzy z jakichś powodów nie mogli osobiście wziąć udziału w Waszej uroczystości.
  • Sesje z Fotobudki Warszawa mogą być wspaniałą niespodzianką podczas przyjęć organizowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Nasza firma posiada podesty dla dzieci oraz gadżety, które bardzo przypadną do gustu Waszym pociechom. Wprawdzie Fotobudka Warszawa sama w sobie stanowi nie lada atrakcję, mamy jednak jeszcze coś więcej z myślą o Waszych dzieciach. Nasz animator zadba o dobrą zabawę każdego małego gościa, a w przerwach między sesjami przewidziane są dodatkowe niespodzianki np. w postaci malowania dziecięcych buziek czy organizowania specjalnej internetowej galerii z wesołymi fotkami dzieciaków.

Poznań 600 912 769             Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci