свадьбы

Нажми чтобы открыть!
Варuанм:СтандартСтандарт +EксmраПремиум
Время2 часа3 часа4 часапо желанию

Czas wynajęcia to czas samej pracy fotobudki.  

W czas pracy nie wliczamy czasu rozłożenia i złożenia sprzętu oraz dojazdu.

Безлимитная печать фото++++

Zdjęcia bez limitu - oznacza to, że płacą Państwo za czas pracy maszyny, niezależnie od ilości zrobionych w tym czasie zdjęć.

Wydruki bez limitu - jest to unikatowa funkcjonalność fotobudki - przeważnie dostaje się tylko dwa paski - u nas jeśli zdjęcie robi sobie 10 osób to każdy dostanie swój wydruk od ręki!

Постоянная помощь администратора++++
Asystent, który jest dostępny przez cały czas wynajmu fotokabiny, będzie pomagał Państwu i Państwa gościom w najpełniejszym wykorzystaniu możliwości maszyny.
Очень много фотобутафории++++

Śmieszne gadżety zawsze przywozimy ze sobą. Leżą one obok budki, tak aby goście mogli szybko i wygodnie zmieniać wygląd na kolejnych zdjęciach.

Выбор фотофона++++

Размещение лого мероприятия на фото++++

Personalizacja wydruków zdjęć polega na tym, że na Państwa zdjęciach zamieścimy przykładowo imiona i datę ślubu, nazwę wydarzenia, nazwę firmy, itp. Każdy projekt jest unikalny i stanowi doskonałą pamiątkę dla gości jak i dla Państwa.

Разные виды снимок (1снимка 10x15, 2 полосы 5х15)++++

Zdjęcia zamieszczone poniżej przedstawiają możliwości jakie daje nasza fotobudka.
Każde zdjęcie drukowane jest w formacie 10×15 lub 5×15 na profesjonalnym papierze fotograficznym.

 

I przykład zdjęcia

Układ pionowy - dwa zdjęcia, automatycznie dzielone przez Fotobudkę (format jak zakładka do książki, z jednego 10x15 powstają dwa 5x15), na każdym zdjęciu trzy ujęcia. Oba zdjęcia goście mogą wziąć ze sobą, ale mogą również jedno zabrać, a drugie np. zostawić w fotoalbumie.

 

  

II przykład zdjęcia

Układ poziomy- jedno zdjęcie w formie kolażu składającego się z czterech ujęć.

  

III przykład zdjęcia

Układ pionowy- dwa zdjęcia automatycznie dzielone przez Fotobudkę (format jak zakładka do książki, z jednego 10x15 powstają dwa 5x15) na każdym zdjęciu cztery ujęcia. Jest to najczęściej wybierana opcja.

  
 

IV przykład zdjęcia

Układ poziomy – jedno zdjęcie w standardowym formacie 10x15.

  
Доставка до 50 км от Познани и Варшавы+++по желанию

Mamy dwa "epicentra" w Polsce, od których liczymy darmowy transport w promieniu 50km - Poznań i Warszawę. Dojazd poza darmowy obszar jest płatny 70gr/km.

Bardzo często kwestia transportu jest traktowana indywidualnie.

Сохранение фото на нашем сайте за2 месяца3 месяца4 месяца4 месяца

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie! Wszystkie zdjęcia w postaci pasków pojawią się w przeciągu 2 dni od zakńczenia imprezy na naszej stronie internetowej. Każdy kto dostanie od Państwa kod dostępu będzie mógł wejsć do niej zajrzeć. 

Флешка со всеми снимками50 zl30 zl++

Pendrive ze wszystkimi zdjęciami zostanie Państwu przekazany zaraz po zakończeniu pracy fotobudki. Na pendrive znajdować się będą zarówno zdjęcia ułożone w paski jak na wydrukach jak i zdjęcia w pełnym formacie 10x15

Минифильмы изоженные с Ваших снимок150 zl100 zl50 zlпо желанию
Книга гостей100 zl80 zl60 zlпо желанию

Księga gości z wpisami od zawsze była pamiątką na weselach - dlaczego by tego nie połączyć i dać możliwość gościom wklejać swoje zdjęcia z fotobudki obok życzeń!

Nasza fotobudka daje możliwość drukowania nieograniczonej ilości kopii dlatego na pewno każdy z gości dostanie zdjęcie dla siebie do domu i kopię do wklejenia do księgi.

Показ слайдов на мониторе с Вашим сюжетом50 zl30 zl+по желанию

Mamy możliwość spersonalizownia wyświetlanych treści, grafik i komunikatów na ekranie dotykowym:

  • rozbaw gości podając komendy do robienia zdjęć znane tylko Wam albo przywołujące śmieszne wydarzenia, 
  • wyświetl Wasze zdjęcie z wakacji lub logo swojej firmy jako tło na wyświetlaczu,
  • daj się zauważyć - w przerwie pomiędzy robionymi zdjęciami możemy wyświetlać dowolną treść w formie pokazu slajdów.
Фотофон с вашим индивидуальным дизайном200 zl200 zl150 zlпо желанию
Jeśli nie odpowiada Państwu żadna z przedstawionych wyżej 6 propozycji teł zawsze możemy spersonalizować tło do fotobudki według Państwa życzenia.
Нестандартные и тематические фотобутафориипо желаниюпо желаниюпо желаниюпо желанию

Imprezy tematyczne cieszą się coraz większą popularnością dlaczego by więc nie zrobić sesji przy fotobudce w stylu francuskim albo przenieść się w lata 20te? A może w zwierzyńcu książę schowany pod maską żaby znajdzie swoją wybawicielkę?

Брендирование фотобудки под Ваше мероприятиепо желаниюпо желаниюпо желаниюпо желанию

Nasza fotobudka ma kolory bardzo przyciągające uwagę, ale możemy je zastąpić dowolnie wybraną przez Państwa grafiką i treścią (by później znów powrócić do fioletu;)) - jest to branding całościowy.

Mogą też Państwo zdecydować się na branding częściowy - dodanie pasków z własną treścią do oklejenia fotobudki - jak to ma miejsce na zdjęciu obok.

Отправка на email, facebook, twitterпо желаниюпо желаниюпо желаниюпо желанию

Istnieje możliwość publikacji zdjęć na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil, bezpośrednio z fotobudki, a wszyscy Twoi znajomi zobaczą jak dobrze bawisz się razem z CAMERAlnie!

Дополнительные услуги - Ваши идеипо желаниюпо желаниюпо желаниюпо желанию

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie i wszystkim postaramy się sprostać.

Цена 750 950 1200 по желанию

 

Oferty specjalne

Istnieje możliwość negocjowania ceny i czasu wynajmu fotobudki oraz kwestii dojazdu. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dla najmłodszych (2h za 450zł)

Fotobudka to wspaniała atrakcja na imprezy przygotowywane dla najmłodszych. Organizując urodziny dziecka, zabawę szkolną lub bal przebierańców pamiętaj o fotobudce!

Da ona Waszym pociechom mnóstwo radości i zabawy a pamiątka zostanie na całe życie!

Ponadto dla najmłodszych zapewniamy dodatkowe atrakcje: zdjęcia z gadżetami, malowanie twarzy, internetową galerię ze zdjęciami i wiele innych.

Imprezy okolicznościowe (1h za 390zł)

Fotobudka to także doskonały dodatek na rodzinne okoliczności – chrzciny, komunie, rocznice czy parapetówki. W prosty sposób możecie dostarczyć swoim gościom mnóstwo dobrej zabawy.

Zawsze typ gadżetów, strój animatora jak i tła staramy się dopasować do charakteru uroczystości. Mamy także w zanadżu cały szereg dodatkowych atrakcji i usług.

Urodziny (1h za 390zł)

Jeśli marzyłeś kiedykolwiek o wystrzałowej imprezie urodzinowej albo chciałbyś taką zorganizować dla swojego przyjaciela, koleżanki lub dziecka to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wybierz fotobudkę i zaskocz wszystkich gości!

Będą zachwyceni mogąc sobie zrobić śmieszne zdjęcia z jubilatem.

Zamów fotobudkę na 18tkę syna, 70-te urodziny babci lub 4te urodziny swoich bliźniaków a my postaramy się dopasować do charakteru przyjęcia.

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie.

Wieczór Panieński (1h za 390zł)

Państwo młodzi często na weselu chcą zaskoczyć swoich gości – zróbcie to samo i zorganizujcie przyszłej pannie młodej prawdziwie niezapomnianą szaloną imprezę! Dzięki fotobudce zabawa nabierze rozpędu – specjalnie dobrane gadżety i nasz animator dodatkowo o to zadbają.

Zdjęcia z fotobudki będą świetną pamiątką na długie lata by móc zawsze wspominać lata wolności.

Poza świetną zabawą dostaną Państwo specjalny upominek!

Impreza firmowa (2h za 750zł)

Spraw by kolejna wigilia pracownicza, cykliczna impreza firmowa lub wyjazd integracyjny nie należał do nudnych i niechętnie wspominanych.

Zamów fotobudkę a integracja pracowników będzie przezabawna!

Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził, a firmowy event na długo zostanie w pamięci uczestników – z uśmiechem będą wspominać wygłupy przy fotobudce patrząc na zdjęcia przyczepione do tablicy przy biurku.

Skontaktuj się z nami a w ciągu 3 dni wycenimy koszt fotobudki na Twoją imprezę.

Oferta jest przygotowywana indywidualnie, a na jej cenę mają wpływ takie czynniki jak: czas pracy, wielkość eventu oraz branding zewnętrzy i wewnętrzny.


Eventy (cena ustalana indywidualnie)

Jeśli chciałbyś zapewnić uczestnikom maratonu, koncertu, festiwalu muzycznego, gali rozdania nagród czy jakiegokolwiek innego wydarzenia wspaniałą pamiątkę z tego dnia skontaktuj się z nami a na pewno dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno małych przyjęć jak idużych eventów na kilkaset osób. Posiadamy kilka fotobudek dlatego jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę naprawdę dużych przedsięwzięć.

Zachęcamy do przejrzenia galerii gdzie znajdują się zdjęcia z niedawno obsługiwanych imprez.

Познань 600 912 769             Варшава 517 210 549

Партнеры и Клиенты