Aktualności
Cameralnie z Bezpieczny Maluch
Super bezpieczne spotkanie, na którym gościliśmy poprzez uprzejmość załogi Bezpiecznego Malucha odbyło się 07.04.2016 w Collegium da Vinci. Teraz poziom świadomości przyszłych rodziców poszybował do nieba. Zapraszamy na relację i kolejne spotkania już na jesień.
Więcej
Co nas wyróżnia?
  • Cała Polska
  • Otwarci na każdy pomysł
  • Zdjęcia bez ograniczeń
  • Opcja social
  • i wiele więcej
Więcej

Fotobudka Cameralnie.pl

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom wspaniałą pamiątkę a przy tym zależy Ci na tym, żeby się dobrze bawili to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Cameralnie.pl oferuje wynajem fotobudki na różnego typu imprezy: okolicznościowe, firmowe, urodzinowe, wieczory panieńskie, itd. Gwarantujemy, że żaden z Twoich gości nie będzie się nudził a przy tym Twoje przyjęcie zapadnie na długo w jego pamięci.

Fotobudka jako atrakcja weselna.

Nasza fotobudka świetnie sprawdza się jako atrakcja na weselu. Dzięki naszemu urządzeniu Twoi goście otrzymują ogromną dawkę śmiechu i radości. Fotobudka dostarczy Twoim gościom niezapomnianą zabawę i pamiątkę na całe życie.

Cameralnie.pl to zespół profesjonalistów którzy w połączeniu z zaawansowaną technologią i wysoką jakością podzespołów wykorzystanych w naszych urządzeniach zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Cameralnie.pl to ponad 1000 imprez z których każdy wychodził uśmiechnięty i zadowolony!

Oferujemy fotobudkę jako atrakcję weselną w Poznaniu i Warszawie a także na terenie całej Polski.

Poznań 792 895 915 / 607 696 975              Warszawa 517 210 549

Partnerzy i Klienci